Jó estét és még szebb éjszakát, drága böngészők és aranyos mindenki, itt nem részletezendő munkaügyi összecsúszások okán pár napon át ügyeleti üzemmódban folytatjuk. Várhatóan kihagyjuk a hétfőt, Dávid nyomja a bluest kedden, én meg majd szerdán este kapcsolódom be a tartalomgyártás nemes és szép munkájába. Bírjátok ki valahogy – liktas pikt, ahogy a felkészült ultis mondja!
Abban csak reménykedni tudunk, hogy holnap nem történik valami visszafordíthatatlan, a lényeg, hogy itt nem részletezendő munkaügyi összecsúszások miatt hétfőn üzemszünettel rukkol ki a Castellum.do gépezete. Dávid kedden csatasorba áll, én meg befutok szerdán, ha minden a tervek szerint alakul.
A feladat adott: előbb bírjátok ki valahogy nélkülünk, aztán tartsatok továbbra is velünk; jó éjt!
Facebook | E-mail | Cikkek
Szeretnénk minél többször minél karcosabb, tartalmasabb, okosabb, hasznosabb cikkeket írni, ám hozzájárulásod és pénz nélkül nem megy!
Hogyan tudom támogatni a munkátokat?
Eddig mennyien és mennyivel támogatták portálotokat?
A válaszokért katt/bökj ide!

