Az alsó Duna-part lett a város legjobb helye htomi webversenyén!

Öcaline • 2018. január 1. 17:12 • Közösség 0 0

Kikötő, Parázs-Varázs, madárles, kajakozás, motorcsónak versenyek, tűzrakó helyek, futókör, kutyasétáltató, DUDIK – aligha véletlen, hogy az alsó Duna-part lett a városlakók kedvenc helye htomi blogjának műhelyünkkel közösen bonyolított webversenyén. Évnyitó poszt máris itt – részletek a hajtás után!

Megannyi remek zug és sok-sok rendezvény színhelye – igazi közösségi tér közvetlenül a Duna mellett, így egyáltalán nem véletlen, hogy a böngészők kegyeit is elnyert: örömmel jelentjük, az

alsó Duna-part lett a Dunaújváros Legjobb Helye 2017-es versenyének győztese!

A hagyományteremtő céllal szervezett webes voksolás második körében összesen 1401 böngésző voksolt az első fordulóban legtöbb szavazatot elnyert helyszín valamelyikére – a győztes végül a szavazatok 26 százalékával lett befutó.

További részletek az ötletgazda-főszervező htomi blogján! (katt) >>

És egy örömhír a végére: 2018-ban újra kezdődik a verseny, még az is lehet, hogy külön kategóriák szerint várják/várjuk a voksokat!

De most örüljünk együtt a Duna-partunknak – és köszönet mindenkinek, aki szavazott!