Exkluzív állás: vezető óvónőt keresnek a Csiperke Óvodába

Öcaline • 2016. január 11. 18:10 • PR, marketing, hirdetés 0 53

A pályázat elbírálását követő azonnali belépéssel keresnek vezető óvónőt a Dunavecsei Református Egyházközség fenntartásában működő dunaújvárosi intézménybe, a Csiperke Óvodába. Exkluzív álláshirdetés a hajtás után! (X)

Dunavecsei Református Egyházközség - a fenntartó Dunavecsei Református Egyházközség - a fenntartó Exkluzív álláshirdetéssel találta meg a Castellum.do műhelyét a Dunavecsei Református Egyházközség: vezető óvónőt keresnek az egyházközség fenntartásában működő – tavaly hasábjainkon is bemutatott – dunaújvárosi intézménybe, a Csiperke Óvodába.

A korszerű, rendkívül gazdag és sokrétű óvodapedagógiai programmal működő intézmény vezetésére az alábbi feltételekkel és paraméterekkel várnak jelentkezőket!

Végzettség: óvónői, valamint közoktatás-vezetői oklevél
Előnyt jelent: vezetői gyakorlat; menedzser-szemlélet; református vallás
Bérezés: a Közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény (kjt) előírásai szerint.

Jelentkezni az önéletrajz, valamint az intézmény vezetői programját is tartalmazó motivációs levél, továbbá érvényes erkölcsi bizonyítvány és a végzettségeket igazoló dokumentumok benyújtásával lehet elektronikus úton a dunavecse@reformatus.hu címen!

A jelentkezési határidő: 2016. január 31. 

Az intézmény működéséről, gazdag kínálatáról a Csiperke Óvoda weboldalán tájékozódhatnak az érdeklődők, a pályázat további részleteiről bővebb felvilágosítás Gurics Gabriellánál kérhetnek a pályázók a 30/2017659-es számon!

A pályázat győztese az elbírálást követően azonnal, a tervek szerint 2016. február 15-én megkezdheti óvodavezetői tevékenységét az egyházi fenntartású intézményben.

Rendkívüli lehetőség – jelentkezzen most!