Rendőrség: újra bolti tolvaj bukott

Öcaline • 2015. január 30. 09:37 • Bűnüldözés 0 0

Szinte minden napra jut egy bolti lopást összegző rendőrségi hír városunkból: ezúttal sincs másként, egy áruház alkalmazottai füleltek le egy férfit, aki édességet akart elcsenni az üzletből csütörtökön délelőtt. Szabálysértési eljárás lett a kísérlet vége.

Bolti lopás miatt intézkedtek a rendőrök városunkban tegnap délelőtt, erősítette meg a megyei rendőr-főkapitányság sajtószolgálata. A részletes szóvivői jelentés szerint egy áruházból érkezett bejelentés arról tizenegy óra után, hogy egy férfi nadrágjába rejtve próbált édességeket eltulajdonítani az üzletből. A tolvaj miatt végül az alkalmazottak kértek rendőrségi segítséget, a helyszínre érkező járőrök elfogták, majd előállították a lopással gyanúsítható 48 éves férfit.
Alig múlik el nap bolti lopás nélkül – a rendőrségi rutinnak rendre ugyanaz a vége: a most bebukott szarkával szemben is szabálysértési eljárást kezdtek a dunaújvárosi kapitányságon, erősítette meg a Castellum.do műhelyének a szóvivői summázat.

 

Kommentek